p. | Sołectwo – termin Zebrania Wiejskiego | Nazwisko i imię sołtysa | Skład Rady Sołeckiej |
1. | Adolfowo – 20.09.2018 r. | Weiss Krzysztof | - Elżbieta Birk
- Damian Michalak
- Stefan Weiss
|
2. | Blinek – 25.09.2018 r. | Nina Marcinowska | - Justyna Nowak
- Teresa Kokocińska
- Marcin Jęsiek
- Roman Binek
|
3. | Błońsko – 26.09.2018 r. | Zygmunt Roguszka | - Małgorzata Buda
- Renata Krajewska
- Iwona Nawracała
- Robert Umiński
- Robert Waszkowiak
|
4. | Cegielsko - 19.09.2018 r. | Tadeusz Hoffmann | - Bartosz Weiss
- Mirosław Wieczorek
- Dariusz Kliś
- Tomasz Żurek
|
5. | Drzymałowo – 18.09.2018 r. | Michał Drzymała | - Zbigniew Waligóra
- Maria Jacyno
- Anna Kołazińska
|
6. | Elżbieciny – 11.10.2018 r. | Marcin Konieczny | - Aniela Ruta
- Andrzej Tomiak
- Patryk Zandecki
|
7. | Głodno – 10.10.2018 r. | Dariusz Mikołajczyk | - Damian Kisielewicz
- Adam Świadkiewicz
- Ewelina Broczkowska
|
8. | Gnin
| Arkadiusz Kowalczak | - Krystyna Banaszuk
- Michał Popiół
- Violetta Garcon
|
9. | Gola – 25.09.2018 r. | Daniel Suchowierski | - Mariusz Zwanzig
- Bogumiła Pawłowska
- Anna Myszkowska
- Piotr Karolczak
- Konrad Weiss
|
10. | Goździn – 11.10.2018 r. dokończenie Zebrania: 26.10.2018 r. | Anita Napierała | - Marzena Kaczmarek
- Ewa Kaczor
- Małgorzata Ludef
- Zbigniew Andrys
- Wioletta Olejnik
- Szymon Andrzejewski
|
11. | Jabłonna – 18.10.2018 r. | Ewa Prządka | - Józef Bernakiewicz
- Marlena Mądra
- Lucyna Stankowska
- Krzysztof Wasilewski
- Marzena Dębicka
- Łukasz Zboralski
- Bartosz Matuska
|
12. | Komorówko – 26.09.2018 r. | Agnieszka Radna | - Krystyna Weiss
- Jarosław Dziwis
- Roksana Konieczna
- Bartosz Janowski
- Ireneusz Olejniczak
- Tomasz Woźny
|
13. | Kuźnica Zb. – 09.10.2018 r. | Jarosław Ceglarek | - Jan Skrzypczak
- Janina Łapińska
- Karolina Laskowska
|
14. | Łąkie – 12.10.2018 r. | Halina Wajs | - Sławomir Hamrol
- Józef Szczepaniak
- Maria Jenek
- Piotr Adamczak
- Piotr Szymaniak
- Marek Gdeczyk
- Tomasz Kruk
|
15. | Łąkie Nowe – 20.09.2018 r. | Karol Matysiak | - Paweł Hofman
- Leszek Kwiatkowski
- Arkadiusz Marcinkowski
- Szczepan Paulus
- Sławomir Przybyła
|
16. | Narożniki – 16.10.2018 r. | Wiesław Borowski | - Zbigniew Ratajczak
- Anita Flieger
- Krystyna Ratajczak
|
17. | R - ce wieś – 16.10.2018 r. | Andrzej Kubiak | - Agnieszka Biegaj
- Krystyna Figler
- Grzegorz Marciniak
|
18. | Rataje – 08.10.2018 r. | Grzegorz Brzeziński | - Jarosław Jaskulski
- Paweł Przymuszała
- Julita Kaźmierowska
- Tomasz Kawala
|
19. | Rostarzewo – 19.10.2018 r. | Joanna Krysmann | - Zbigniew Wilk
- Bożena Janowicz
- Małgorzata Andrzejewska
- Piotr Lulkiewicz
- Wojciech Bronka
- Gabriela Cielecka
- Marcin Tatarynowicz
|
20. | Ruchocice – 17.10.2018 r. | Marek Tata | - Agnieszka Słomska
- Zuzanna Brus
- Karol Konieczny
- Julita Józefczak
- Andrzej Kaczmarek
- Dawid Zandecki
- Martyna Łabińska
|
21. | Stodolsko – 10.10.2018 r. | Piotr Krawczyk | - Wiesław Weigt
- Grzegorz Krajewski
- Andrzej Moszyński
- Łukasz Ratajczak
- Robert Majchrzycki
|
22. | Tarnowa – 15.10.2018 r. | Dawid Wieczorek | - Leszek Joksz
- Andrzej Rządkowski
- Danuta Adam
- Karolina Wieczorek
- Ewa Ceglarek
- Przemysław Piątkowski
- Pelagia Kasprowiak
|
23. | Terespol – 15.10.2018 r. | Marek Sadowski | - Przemysław Kubaczyk
- Katarzyna Krajewska
- Edyta Barska
- Jolanta Ratajczak
- Marzena Frąckowiak
- Urszula Romanowska
|
24. | Wioska – 17.10.2018 r. | Bogdan Schulz | - Tomasz Tadeusz
- Paweł Lepa
- Szymon Tadeusz
- Andrzej Michalski
- Mateusz Cylny
|
25. | Wola Jabłońska – 09.10.2018 r. | Katarzyna Gromek
| - Jan Świergiel
- Karolina Kuryj-Kiszkurno
- Beata Cylna
- Jagoda Bimkiewicz
- Marek Andrzejewski
|
|
26. | Zarząd Osiedla w Rakoniewicach – 18.09.2018 r. | Agnieszka Ciesielska – Przewodnicząca Zarządu Osiedla | Zarząd Osiedla: - Mariola Kalemba
- Żaneta Kruk
- Małgorzata Przybysz
|